Şoför Kiralama

Seyahatlerinizde, toplantılarınızda veya sadece şöför hizmeti veya makam şöförü taleplerinizde bize ulaşabilirsiniz. Deneyimli, şöförlü araç, şöförlü araç kiralama ile profesyonel ve araçlar ve şöförler Türkiyenin neresinde olursanız olun sizlere hizmet veriyoruz.

Gece alkol tüketen ve eğlence sonrası kendi aracınızla trafikte sorun yaşamadan güvenle evinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Eğer Kendi Aracınızla trafikte ehliyetinizin alınmasına neden olan bir sorun yaşarsanız, herhangi bir nedenle aracınızı başka birinin kullanması gerekiyorsa ve ya alkollü olarak kontrole takıldıysanız, aracınızı çekici ile otoparka göndermek yerine bize ulaşın biz hukuki zorunluluklara uygun olarak aracınızı evinize bırakalım.

Uzun yola çıkacaksınız ancak yolları bilmiyor, güvenli ve konforlu bir seyahat etmek istiyorsunuz size günlük,haftalık,aylık ŞOFÖR hizmeti sunuyoruz.
Herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi kaptırdınız ve arabanız park yerinde ancak yetişmesi gereken işleriniz ve bir yerlere ulaşması gereken aileniz var.

Gece dışarı çıktığınızda, gündüz toplantı veya alışverişe giderken, havaalanından misafiriniz karşılanacağı zaman ya da çocuğunuzu aracınızla okula göndermek istediğinizde; kendi aracınıza saatlik özel şoför Alfy hizmetimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

  • Saatlik özel şoförünüzü Alfy mobil uygulamamızı kullanarak veya çağrı merkezimizi arayarak talep edebilirsiniz.
  • İletişim ve sürüş eğitimi almış deneyimli, siyah takım elbiseli şoförlerimiz sizi güvenle istediğiniz yere ulaştırır.
  • Ödemenizi işlem bitiminde uygulama üzerinden, nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.
  • Saatlik özel şoförünüzün günlük, haftalık veya aylık kullanım bedelleri için bizi arayabilir veya yazabilirsiniz..

İstanbul moto vale yedi gün yirmi dört saat moto vale müşterilerine hizmet sunmaktadır. Seri Motorlu Kurye