Neden Biz

İstanbul motorlu vale , 5 yıllık sektör deneyimi olan vale bünyesinde faaliyet göstermektedir. Yeni yılda yeni bir hizmet sunan motor vale ekibi , restoran, eğlence mekanları gibi alanlarda müşterisine aşağıdaki olanakları sağlayacaktır.

Yeni trafik yasasına göre alkollü araç kullananlara 6 ay süreyle ehliyetlerine el konulduğu ve minimum 6000 TL trafik cezasının düzenlendiği kara yollarında, müşterisini uygun bir tarife ile taşıyacaktır.

Özellikle istatistikler göstermektedir ki ölümle sonuçlanan trafik kazalarının %90’ı alkollü araç kullanmak suç olduğu için motorlu vale hizmeti müşterilerin ve araçlarının kaza riskini minimuma indirdiği için bu hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Motorluvale ‘den hizmet almaya karar veren müşteriler için 0532 629 28 34 numaralı telefonu arar, yurt dışından ithal ettiğimiz katlanabilir motosikletleriyle, şık görünümlü ve deneyimli şoförlerimiz ihtiyaç duyulan her an haftanın 7 günü hizmeti verir.

Nasıl mı? Şoförlerimiz motosikletlerine atlayıp olduğunuz yere gelir. Motorunu katlayıp özel çantasına koyarak arabanızın bagajına yerleştirir, şık görünümüyle arabanızın şoför koltuğuna geçerek gitmek istediğiniz yere kadar size refakat eder.

Vizyonumuz

İstanbul motor vale olarak öncelikli hedefimiz İstanbul da verdiğimiz motorlu vale ve özel şöför hizmetlerini her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırarak müşteri sayımızı arttırmak ve vale denilince akla gelen ilk firma olmaya çalışmaktır.

Misyonumuz

Bizi tercih eden her müşterimize verdiğimiz kaliteli hizmetin ve güvenilir hizmet duygusunun bizi tercih edecek yeni müşterilere referans olması ve tavsiyenin en etkili reklam olduğu günümüzde büyümemize katkı sağlaması en büyük kazancımız olacaktır.