Hakkımızda

İstanbul moto vale siz değerli müşterileri için motorlu vale hizmet veren

Vale hizmetimiz 7 / 24 istanbula bağlı 39 ilçe ve bu ilçelere bağlı mahalle köy gibi yerleşim alanlarına en kısa süre zamanda özel eğitimli personelleri ile her marka model aracı kullanabilen tecrübeli güvenilir çalışanları ile kurumsal özel şöför ve vale firmasıdır. İstanbul moto vale güvencesiyle gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz firmamızdan hizmet aldığınız da tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve profesyonel sürüş keyfinin tadını çıkarmaktır.
Risk almayın bizi arayın gitmek istediğiniz her yere güvenle ulaşın.

Moto vale , adından da anlaşıldığı gibi daha hızlı bir şekide müşterilere ulaşım sağlmak amaclı motorsiklet kullanılan sürücülerle , alkol , yorgunluk hastalık sebeplerinden dolayısı ile oluşan sebepleri ortadan kaldırmak amaçlı kurulmuş bir iş sektörü olan moto vale hizmeti istanbulun 39 ilçesinde bulunan profosyonel şoför ekibi sayesinde talep edilen adrese en kısa zamanda gelerek güvenli bir şekilde gitmek istediğiniz yere siz değerli müşterilerini ulaştırır.


Moto vale , alkol aldıktan sonra trafik polisine yakalanmamak için kurulmuş bir şirktenden fazlasıdır. Ülkemizde alkollü araç kullanmanın yasak olmasını önemsemeyip bu şekilde araç kullanan insanların yakınlarına ve çevresindekile zarar verdiğine çoğu kez şahit olmaktayız. Moto vale bu gibi durumların yaşanmması için 7 / 24 çalışan şoför takım arkdaşları ile bu sıkıntığı minimum dereceye düşürerek daha güvenli bir yolcuk yapmanıza olanak sağlar.
moto vale ücreti konusunda vericeğiniz para sadece evinize güvenli bir şekilde ulaşmamn ve şoför arkdaşlarının geçimlerini sağlamasından başka hiçbirşey anlamına gelmez. Bize ulaşabileğiniz gsm hattı. 0535 743 01 63 yedigün yirmidört saat arayabilirsiniz.

Vizyonumuz

İstanbul moto vale olarak öncelikli hedefimiz İstanbul da verdiğimiz motorlu vale ve özel şöför hizmetlerini her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırarak müşteri sayımızı arttırmak ve vale denilince akla gelen ilk firma olmaya çalışmaktır.

Misyonumuz

Bizi tercih eden her müşterimize verdiğimiz kaliteli hizmetin ve güvenilir hizmet duygusunun bizi tercih edecek yeni müşterilere referans olması ve tavsiyenin en etkili reklam olduğu günümüzde büyümemize katkı sağlaması en büyük kazancımız olacaktır.