Hakkımızda

 

İstanbul motor vale siz değerli müşterileri için motorlu vale hizmet veren

Vale hizmetimiz 7 / 24 istanbula bağlı 39 ilçe ve bu ilçelere bağlı mahalle köy gibi yerleşim alanlarına en kısa süre zamanda özel eğitimli personelleri ile her marka model aracı kullanabilen tecrübeli güvenilir çalışanları ile kurumsal özel şöför ve vale firmasıdır.

İstanbul motorlu vale güvencesiyle gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz firmamızdan hizmet aldığınız da tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve profesyonel sürüş keyfinin tadını çıkarmaktır.
Risk almayın bizi arayın gitmek istediğiniz her yere güvenle ulaşın.

Motor vale , adından da anlaşıldığı gibi daha hızlı bir şekide müşterilere ulaşım sağlmak amaclı motorsiklet kullanılan sürücülerle , alkol , yorgunluk hastalık sebeplerinden dolayısı ile oluşan sebepleri ortadan kaldırmak amaçlı kurulmuş bir iş sektörü olan motor vale hizmeti istanbulun 39 ilçesinde bulunan profosyonel şoför ekibi sayesinde talep edilen adrese en kısa zamanda gelerek güvenli bir şekilde gitmek istediğiniz yere siz değerli müşterilerini ulaştırır.


Motorlu vale , alkol aldıktan sonra trafik polisine yakalanmamak için kurulmuş bir hizmetten fazlasıdır. Ülkemizde alkollü araç kullanmanın yasak olmasını önemsemeyip bu şekilde araç kullanan insanların yakınlarına ve çevresindekilere zarar verdiğine çoğu kez şahit olmaktayız. Motor vale bu gibi durumların yaşanmaması için 7 / 24 çalışan şoför takım arkadaşları ile bu sıkıntıyı minimum dereceye düşürerek daha güvenli bir yolcuk yapmanıza olanak sağlar. Motor vale yedi gün yirmi dört saat arayabilirsiniz.

Vizyonumuz

İstanbul motor vale olarak öncelikli hedefimiz İstanbul da verdiğimiz motorlu vale ve özel şöför hizmetlerini her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırarak müşteri sayımızı arttırmak ve vale denilince akla gelen ilk firma olmaya çalışmaktır.

Misyonumuz

Bizi tercih eden her müşterimize verdiğimiz kaliteli hizmetin ve güvenilir hizmet duygusunun bizi tercih edecek yeni müşterilere referans olması ve tavsiyenin en etkili reklam olduğu günümüzde büyümemize katkı sağlaması en büyük kazancımız olacaktır.