Motorlu Vale

Moto Vale Forumlar Motorlu Vale Motorlu Vale

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1148
  admin
  Anahtar yönetici

  Motorlu vale kendinizi yorgun hissediyorsanız veya alkol kullandıysanız, sevdiklerinize ve kendinizi zarar gelmemesi için 7 gün 24 saat bize ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.İstanbul’da trafik kontrolleri sırasında alkollü sürücülere ciddi para cezaları uygulanmakta ve ehliyetlerine el konmaktadır.

  Vale hizmetimizde motorlu araç kullanabilen sürücülerle , alkol , yorgunluk hastalık sebeplerinden dolayısı ile oluşan sebepleri ortadan kaldırmak amaçlı kurulmuş bir iş sektörü olan motor vale hizmeti İstanbul ilimize bağlı 39 ilçesinde bulunan profesyonel şoför ekibi sayesinde talep edilen adrese en kısa zamanda gelerek güvenli bir şekilde gitmek istediğiniz yere siz değerli müşterilerini ulaştırır.

  İstanbul’un hemen hemen her noktasında bulunan motorlu vale arkadaşlarımız belirtilen adreslere en hızlı şekilde ulaşıp sizi kendi aracınız ile belirtiğiniz adrese ulaştırmaktadır.

  Motorlu vale sayesinde iş hayatınızda özel organizasyon toplantı hayatınızın en özel günü düğünler de sizlere eşlik eden karşılayan gitmek istediğiniz yere götüren güvenilir motorlu vale arıyorsanız yapmanız gereken tek şey 0535 74301 63 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşmanızdır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.