Fiyatlar

Motor vale alkollü veya araç kullanamayacak durumda olduğunuz anlarda katlanabilir motoru ile gelen valeler motorunu katlayıp arabanızın bagajına yerleştiriyor ve ulaşmak istediğiniz yere kadar size refakat ediyor. Fiyatlar en kısa mesafe 400 lira dan başlıyor mesafe uzadıkça motor vale ücreti dafa fazla olarak hesaplanıyor.

Şoför hizmeti sayesinde evinizde beslemiş olduğunuz evcil hayvanlarınız için veteriner hizmeti sağlayan  kurye şirketimiz bu gibi durumlarda müşterilerimizin vakit kaybını önlemektedir.

Motor vale fiyat listemiz istanbul içi bir yerden bir yere gitme tarifesi en kısa mesafe 400 lira olarak belirlenir. Bu mesafe yol uzadıkça vale ücreti daha fazla olarak belirlenir.

Gideceğiniz adrese  göre motorlu vale fiyatları hakkında bilgi almak ve kiralık vale fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizi arayın. 0532 629 28 34 veya istanbulmotorluvale@gmail.com adresinden bize ulaşın.

Motorlu vale mekandan çıktıktan sonra adres uğrama bedeli 50 tl olarak ücrete eklenir bekleme yapıldığı takdirde 30 dakika bekleme ücreti 50 tl olarak belirlenir ve ücrete eklenerek müşteri bırakıldığı yerde bu ek tarifelerle vale ücreti orada alınır.