Motor Vale

Motor vale hizmetimizi kullanmak istediğiniz andan en iyi fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin güven içerisinde polise takılmadan kendi can ve mal güvenliğiniz diyer insanların hayatını riske atmadan evinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Motor vale hizmeti size yardımcı olmak adına kurulmuş olan bir kurye hizmetidir bar eylence merkezleri işyeri yemeklerinde alkol kullanımından sonra trafiğe çıkamayan müşteriler veya yorucu geçen bir iş mesaisi sonra araç kullanmak istemeyen müşteriler , yada uzun yola aracı ile çıkmak istediğinde uzun yola dayanamayan müşterilerimiz bizlere ulaşabilir 7 / 24 moto vale hizmeti sunan şirketimiz le yanınızdayız.

Motor vale hattını hafta içi 24 saat hafta sonları 24 saat arayabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Motor vale şoförü rezervasyon saatinden itibaren 15 dk ücretsiz bekler. Daha sonra şoförümüz uygun olduğu takdirde, her 15 dk için 15 tl olarak ücretlendirilir.

Motor vale sayesinde iş hayatınızda özel organizasyon toplantı hayatınızın en özel günü düğünler de sizlere eşlik eden karşılayan gitmek istediğiniz yere götüren güvenilir motor vale arıyorsanız yapmanız gereken tek şey 0554 124 99 28 – 0535 743 01 63 – 0533 406 80 64   nolu gsm hatlarından bize ulaşmanızdır.

Rezervasyon iptali, rezervasyon saatinden minumum 1 saat önce yapılmalıdır. Aksi takdirde iptal bedeli 70 tl. olacaktır.

acil vale , alo vale , motor vale , express motor vale , hızlı motorlu vale , günlük vale , haftalık vale , moto vale istanbul , şehirlerarası moto vale , şehiriçi moto vale , şöför kiralama , uzun yol kiralık vale , hızlı vale

Bir cevap yazın